İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Biz Kimiz?

Merhaba her boş anında kendini evinden uzakta bulanlar! Anne kız hayalimize ulaşmak için instagram’da sayfa açarak başladığımız bu yolculuğa artık bir yandan da buradan blogumuzdan devam edeceğiz. Yani anlayacağınız bu sayfa anne-kız yönetiminde. Siz kimsiniz diye soruyor gibisiniz hemen anlatalım. Bu yapım Keriman-Şevval İşli işbirliğidir. Emekli anne baba ile her yaz ülkenin altını üstüne getiren abi kardeştik. Abimi evlendirdik ve artık benim hükümdarlığımın dönemindeyiz. Gezme anlayışımızda deniz kum güneş ile klişesine takılı kalmak yok. Her sene bir kaç yer keşfetmeden duramayız. Gittiğimiz yerlerin müzelerini, semt pazarlarını gezmeden dönmez, yöresel yemeklerini yemeden doymayız. Hee bir gittiğimiz yere de bir daha kolay kolay gitmeyiz. Aynı yere gideceğimize başka yerler keşfedelim düşüncesindeyiz. Türkiye’nin  keşfedilmemiş yerlerini keşfetmeyi çok seviyoruz. Doğu ve güneydoğu kesimi hariç her yeri gezdik. Instagramda kendimizi tanıtırken sırada Avrupa var demiştik. Orayı da fethettik ve döndük.
Dilin gezmeye kesinlikle engel olmadığını, bir kaç gün aç kalsak da bununla bile eğlenebildiğimizi, hastalıkların gezmeye mani olmadığını, hiç bir şey için geç kalınmadığını, farklı ülkelerin sokaklarında kaybolmayı sevdiğimizi ve farklı kültürler tanıdıkça daha da gezmek istediğimizin farkına vardık. Hiç bir zaman gitmek istediğimiz tatile bir şeyin engel olmasına izin vermedik. Tabi ki anne kız olarak daha çok payımız var bu konuda. Deneyimlerimizi sizlere paylaşmak için sabırsızlanıyoruz 😊 Yazıları hem anne hem kız olarak karışık yazıyoruz. Kim nereyi tanıtmak istiyorsa o yazıyor. Umarım sizlerde sıkılmadan yazılarımızı okuyabilirsiniz. Ve umarım az kişide de olsa içindeki seyyahı uyandırırız ve yollara düşersiniz. Çok sevdiğimiz bir söz vardır; Yol açık yola çık!

Her türlü sorunuz, fikir alışverişiniz ve danışmanız gereken konular ile ilgili bize mail veya instagram aracılığı ile ulaşabilirsiniz. O konu hakkında yazı yazmadıysak da sorun değil, araştırıp yardımcı olmaya çalışırız yeter ki siz gezmek isteyin.

Instagram adresimiz: @tatilegittikdonucez

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.